O nas

Szkolimy już od 25 lat, a nasze kursy ukończyło z sukcesem setki zadowolonych klientów. Cechuje nas i zarazem wyróżnia nie tylko wiedza i doświadczenie, ale także elastyczność oraz najwyższa jakość oferowanych przez nas usług. Ty decydujesz ile trwa jedna lekcja – 45, 60, 90 czy 120 minut. W zależności od indywidualnych potrzeb, dyspozycyjności oraz budżetu klienta tworzymy każdy kurs. Jeśli nie chcesz tracić czasu na dojazdy, szukanie miejsca parkingowego lub po prostu Twoje wolne godziny nie pokrywają się z kursami w stacjonarnych szkołach językowych, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Sam ustalasz, kiedy i jak często chcesz się uczyć.

Głównym celem naszych kursów języka niemieckiego jest to, co najważniejsze w opanowaniu języków obcych: swobodna i płynna komunikacja. Nie ma znaczenia, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z niemieckim, czy chcesz tylko podszlifować zdobyte umiejętności – nasze standardowe kursy niemieckiego rozpoczynają się już od podstawowego poziomu A1, a kończą na najbardziej zaawansowanym C2. Bez problemu dopasujemy stopień trudności zajęć do biegłości językowej i indywidualnych oczekiwań uczestnika.

Nasza profesjonalna kadra lektorów udowadnia, że niemiecki wcale nie musi być trudny. Pierwsze efekty pojawią się szybciej, niż się spodziewasz!