biuro.germanos@wp.pl +48 509 812 217

Szkoła Języków Obcych > Strona główna

KURSY TEDDY EDDIE 2-7 LAT

Licencjonowana metoda nauki języka angielskiego
dla dzieci już od 2. roku życia!

Szanowni Rodzice, mamy przyjemność poinformować, iż od dnia 04 marca 2016r Szkoła Języków Obcych „Germanos” jest jedynym i wyłącznym autoryzowanym partnerem programu TEDDY EDDIE, który posiada licencję na prowadzenie kursów języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat na terenie powiatu lwóweckiego i miasta Bolesławiec.
AKTUALNOŚCI Z NASZEJ SZKOŁY
28-06-2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
.
.

Siedziba SJO „Germanos” - Lwówek Śląski

Biuro SJO ”Germanos”